Poslať článok e-mailom

E-mail príjemcu:*
Vaše meno:*
E-mail odosielateľa:*
*) povinné položky
ID: 11

REKLAMA

Formy reklamy na EPRAVO.SK

LEADERBOARD

Je umiestnený na hornom okraji stránky. Používa sa na homepage (domovskej stránke) a v článkoch. Rozmer: max 1000 × 100 px.

BIG SQUARE BANNER

Umiestnený v pravom hornom rohu a uprostred stránky. Jeden z najpredávanejších reklamných formátov. Používa sa na homepage (domovskej stránke) a v článkoch. Rozmer: 300 × 300 px.

DIRECT MAIL

Elektronický mailing na skupinu registrovaných čitateľov / približne27.000 registrovaných adries

HYPERTEXTOVÝ ODKAZ

Textové reklamné oznámenie s proklikávacím odkazom. Kliknutie je možné směrovat priamo na stránky inzerenta alebo na PR článek umiestnený pod hlavičkou serveru epravo.sk. Hypertext sa zobrazujú pod reklamným formátom Square banner v pravej hornej časti stránky, viditeľné na prvé načítanie. Používa sa na homepage (domovskej stránke) a v článkoch. Rozmer: obrázek max 48 x 48 px, text do 170 znakov

RECTANGLE

Veľký formát, viditeľný na prvé načítanie. Používa sa na homepage (domovskej stránke) a v článkoch pod perex (podtitulkom). Používa sa na homepage (domovskej stránke) a v článkoch. Rozmer: 600 × 300 px.

SKYSCRAPER

Umiestnený na pravej strane načítané stránky. Popularitu si získal predovšetkým vďaka svojim atypickým rozmerom. Používa sa na homepage (domovskej stránke) a v článkoch. Rozmer: 120 × 600 px.

Pre viac informácií o možnostiach reklamy nás prosím kontaktujte na:

EPRAVO Group s.r.o.
Zámocká 3
Bratislava 811 09
Slovak Republic

Zákaznícka a informačná linka: +420 606 761 303
email: info@epravo.sk


© EPRAVO.SK – Zbierka zákonov, judikatúra, právo | www.epravo.sk