Blockchain

Prednášajúci: JUDr. Martin Maisner, Ph.D., MCIArb


28,00 €Cena vrátane DPH

Upozornění: Nabízená videa jsou vytvořena podle právního řádu České republiky.

Jaká je historie blockchainu? Jeho praktické využití a výhody? Znáte definici pojmu blockchain? Souvisí s touto tématikou i Bitcoin? Jak se na blockchain díváme z hlediska GDPR? 

Znáte odpovědi, ale chcete se dozvědět více, nebo jste naopak úplný začátečník? Vydejte se spolu s námi na stopu blockchainu v rámci velmi aktuálního video kurzu, kterým vás provede specialista v oblasti práva informačních technologií  JUDr. Martin Maisner, PhD., MCIArb.


Obsah video kurzu:

  • Úvod a historie blockchainu
  • Definice blockchainu
  • Právní povaha blockchainu
  • Jaká jsou data v záznamech blockchainu?
  • Výhody blockchainu
  • Praktické využití blockchainu
  • Blockchain a GDPR
  • Smart contracts

O lektorovi

JUDr. Martin Maisner, Ph.D., MCIArb
JUDr. Martin Maisner, Ph.D., MCIArb
JUDr. Martin Maisner, Ph.D., MCIArb je specialistou v oblasti práva informačních technologií, kybernetické bezpečnosti, alternativního řešení sporů, sportovního práva a závazkového práva.
Aký je priebeh kurzu?
Kurz prebieha online formou vtedy, kedy Vám to vyhovuje. V momente zaplatenia kurzovného získavate časovo neobmedzenú licenciu k využitiu kurzu pre Vaše vzdelávanie. Každý kurz obsahuje video, v prípade, ak si kúpite súbor vzdelávacieho cyklu, tak súbor videí. Tie sú prístupné kedykoľvek, stačí internetové pripojenie. Po zhliadnutí videa je u odborných kurzov k dispozícii online test. Na základe jeho úspešného vypracovania získavate certifikát o absolvovaní kurzu.

Čo všetko získate?
Okrem samotného videa získate naviac prezentáciu lektora a learning package obsahujúci: transcript prednášky, texty súvisiacich predpisov, citovanú judikatúru k téme a online test, po úspešnom zložení ktorého získate certifikát.

Kedy je možné študovať?
Kedykoľvek. Video je možné kedykoľvek zastaviť, pokračovať tam, kde ste prestali alebo pustiť celé od začiatku.

Čím je kurz zakončený?
Odborné kurzy sú zakončené online testom. Po jeho úspešnom absolvovaní obdržíte certifikát.

Ako získate potvrdenie o absolvovaní kurzu?
Potvrdením o absolvovaní kurzu je certifikát. Ak však z nejakého dôvodu potrebujete špeciálne, adresné potvrdenie pre konkrétnu inštitúciu, radi Vám ho na vyžiadanie pripravíme.


Pro zobrazení odkazu pro stažení certifikátu se musíte nejprve přihlásit.