Súbor videoprednášok na tému Trestná zodpovednosť právnických osôb (TZPO)

Prednášajúci: Mgr. Sylvia Szabó


75,00 €Cena vrátane DPH

Súbor videoprednášok na tému Trestná zodpovednosť právnických osôb (TZPO) - Prečo sa zákon o trestnej zodpovednosti vzťahuje aj na Vás? 

Predmetom video prezentácií,  ktoré si máte možnosť zakúpiť a pozrieť,  je vysvětlit,  kto je právnická osoba,  kto je kvalifikovaná osoba, že je to osoba,  ktorá  môže spôsobiť  trestné stíhanie  právnickej  osoby  a  môžete to byť aj vy, vaša právnická osoba.  

Dozviete  sa, aké trestné činy môže  spáchať  právnická osoba, aké tresty za to hrozia a môžete sa okrem iného dozvedieť,  aké riziká  sú s tým spojené.  My  vieme  zúžitkovať naše skúsenosti,  ktoré v tejto  oblasti už máme a vieme vám pomôcť  nastaviť  vhodné  preventívne  opatrenia na vašu obranu.  

Pozrite si video prezentácie a posúďte sami. Prvý krok k obrane  vašej  spoločnosti,  by ste tak už urobili. 

Celková dĺžka týchto štyroch videoprednášok je 132 minút. Videoprednášky sú pripravené podľa právneho poriadku SR.

O lektorovi

Mgr. Sylvia Szabó
Mgr. Sylvia Szabó
Mgr. Sylvia Szabó, partnerka Ružička Csekes s. r. o., advokátka špecializujúca sa na korporátne trestné právo, protikorupčné programy, programy prevencie protispoločenskej činnosti a preventívne opatrenia.
Aký je priebeh kurzu?
Kurz prebieha online formou vtedy, kedy Vám to vyhovuje. V momente zaplatenia kurzovného získavate časovo neobmedzenú licenciu k využitiu kurzu pre Vaše vzdelávanie. Každý kurz obsahuje video, v prípade, ak si kúpite súbor vzdelávacieho cyklu, tak súbor videí. Tie sú prístupné kedykoľvek, stačí internetové pripojenie. Po zhliadnutí videa je u odborných kurzov k dispozícii online test. Na základe jeho úspešného vypracovania získavate certifikát o absolvovaní kurzu.

Čo všetko získate?
Okrem samotného videa získate naviac prezentáciu lektora a learning package obsahujúci: transcript prednášky, texty súvisiacich predpisov, citovanú judikatúru k téme a online test, po úspešnom zložení ktorého získate certifikát.

Kedy je možné študovať?
Kedykoľvek. Video je možné kedykoľvek zastaviť, pokračovať tam, kde ste prestali alebo pustiť celé od začiatku.

Čím je kurz zakončený?
Odborné kurzy sú zakončené online testom. Po jeho úspešnom absolvovaní obdržíte certifikát.

Ako získate potvrdenie o absolvovaní kurzu?
Potvrdením o absolvovaní kurzu je certifikát. Ak však z nejakého dôvodu potrebujete špeciálne, adresné potvrdenie pre konkrétnu inštitúciu, radi Vám ho na vyžiadanie pripravíme.


Pro zobrazení odkazu pro stažení certifikátu se musíte nejprve přihlásit.