9.5.2013
ID: 152

Novým partnerom advokátskej kancelárie Havel, Holásek & Partners sa stal Martin Jurečko

df0b2dcb16699421245800691d13b4b0/HHP SK logo.png
Zdroj: shutterstock.com

Tlačová správa

Martin Jurečko bol vymenovaný za partnera advokátskej kancelárie Havel, Holásek & Partners. Vo svojej novej úlohe sa bude podieľať na vedení bratislavskej pobočky kancelárie, ako aj na ďalšom budovaní a rozvoji slovenského tímu. Bude sa zameriavať hlavne na oblasť nehnuteľností, fúzií a akvizícií či práva obchodných spoločností.

 Martin Jurečko
 
Martin Jurečko

Martin Jurečko (36) má už 12-ročné skúsenosti z odboru a pred svojím príchodom do advokátskej kancelárie Havel, Holásek & Partners pôsobil takmer deväť rokov v medzinárodnej advokátskej kancelárii White & Case. Podieľal sa na mnohých významných transakciách v oblasti nehnuteľností, fúzií a akvizícií či obchodného práva. Poskytoval poradenstvo v rámci rezidenčných, hotelových i administratívnych projektov, ako aj greenfield projektov výstavby nových výrobných závodov na Slovensku. Zabezpečoval právne služby klientom v oblasti obchodného práva a riešil otázky súvisiace s reštrukturalizáciou v rámci Slovenska i Európskej únie.

„Vymenovanie Martina Jurečka za partnera slovenskej kancelárie a posilnenie v oblasti riadenia je ďalším krokom v dlhodobom skvalitňovaní a rozširovaní služieb, ktorými chceme podporiť širšiu expanziu našej kancelárie na Slovensku. Odborné znalosti a skúsenosti Martina Jurečka budú pre naše ďalšie pôsobenie určite veľkým prínosom,“ uviedol Jaroslav Havel, zakladajúci partner Havel, Holásek & Partners.
 
V kancelárii Havel, Holásek & Partners Martin Jurečko doplní tím 26 právnikov slovenskej pobočky a v jej riadení podporí partnerov Jaroslava Havla a Petra Šubu. Podieľať sa bude na rozvoji vzťahov s existujúcimi aj novými klientmi a na riadení realizovaných projektov najmä v oblasti nehnuteľností, fúzií a akvizícií a práva obchodných spoločností. Martin Jurečko vyštudoval právo na Univerzite Komenského v Bratislave. Je členom Slovenskej advokátskej komory a okrem slovenčiny hovorí po česky, po anglicky a po nemecky.

Za 12 rokov svojej existencie sa Havel, Holásek & Partners stala najrýchlejšie rastúcou právnickou firmou v regióne strednej a východnej Európy. Slovenská kancelária pôsobí od roku 2008, kedy bola založená ako samostatná spoločnosť. Poskytuje komplexné právne poradenstvo vo všetkých právnych oblastiach nielen pre slovenských klientov, ale aj pre českých a zahraničných klientov podnikajúcich na Slovensku. Jej cieľom je zabezpečiť komfort jednej česko-slovenskej advokátskej kancelárie pre obe krajiny tak, aby bola klientom umožnená jednoduchá realizácia ich obchodných zámerov.


Havel, Holásek & Partners s. r. o., advokátska kancelária

APOLLO BUSINESS CENTER II, blok H
Mlynské Nivy 49
821 09 Bratislava

Tel.: +421 232 113 900
Fax:  +421 232 113 901


© EPRAVO.SK – Zbierka zákonov, judikatúra, právo | www.epravo.sk