6.6.2019
ID: 4501

Dentons rozširuje svoj interaktívny nástroj Whistleblower Systems na 73 krajín

b995ab9df5953b34dd42bac89b4e39a0/Dentons.png
Zdroj: Dentons Europe CS LLP

Spoločnosť Dentons, najväčšia právnická kancelária na svete, rozšírila svoj online komparatívny Whistleblower Systems nástroj o ďalších 36 krajín. Ďalší obsah bol vyvinutý v spolupráci s Nextlaw Referral Network.

Inovatívny porovnávací online nástroj umožňuje užívateľovi veľmi rýchlo vyhľadať a porovnať predpisy týkajúce sa whistleblowingu vrátane ochrany osobných údajov, procesu podávania správ a jazykových požiadaviek. Užívatelia môžu porovnávať a kontrastovať až tri krajiny naraz a okamžite ich zdieľať prostredníctvom e-mailu so svojimi kolegami. Nástroj je bezplatný a je k dispozícii na adrese www.whistleblowerguidelines.com.

Platforma využíva na poskytovanie informácií o 73 krajinách jedinečnú celosvetovú prítomnosť spoločnosti Dentons po celom svete. Ďalšie krajiny budú pridané v najbližších mesiacoch.

Sieť Nextlaw Referral Network je dcérskou spoločnosťou Nextlaw Enterprise, ktorá je dcérskou spoločnosťou Dentons v oblasti inovácií, poradenstva a technológií, a teraz predstavuje najväčšiu sieť na svete s viac ako 670 členmi v 205 krajinách.

Rainer Markfort, partner v Berlíne a spoluzakladateľ skupiny Dentons Europe Compliance Group, uviedol: „Vytváranie riešení pre klientov, ktoré skutočne majú pridanú hodnotu, je o identifikovaní potrieb, spolupráci s právnikmi po celom svete a využívaní technológií na určenie efektných a najúčinnejších riešení. Sme veľmi radi, že sme sa spojili s firmami Nextlaw Referral Network, aby sme priniesli toto rozšírené riešenie klientom po celom svete.“

Jeff Modisett, CEO Nextlaw Referral Network, uviedol: „Súčasťou našej vízie v sieti Nextlaw Referral Network je identifikovať a spoločne vyvíjať užitočné technológie, ktoré môžu poskytnúť Dentons aj našim členom významnú strategickú a konkurenčnú výhodu. Naším cieľom je pomáhať presadzovať svetové advokátske kancelárie a pomáhať pri rozvoji inovácií v našej globálnej profesii.“

Nástroj Whistleblower Systems bol prvýkrát spustený v januári 2019 a už dosiahol zvýšené prijatie a rozšírenie prostredníctvom podpory týchto advokátskych kancelárií a kancelárií spoločnosti Dentons:

Argentína - Estudio O'Farrell
Rakúsko - CHSH
Bermudy, Britské Panenské ostrovy, Kajmanské ostrovy a Cyprus - Harneys
Bosna a Hercegovina, Čierna Hora a Srbsko - Karanović & Partners v spolupráci s lokálnymi advokátmi
Brazília - Vella Pugliese Buosi Guidoni (pôsobí v strategickej aliancii s Dentons)
Bulharsko - DGKV
Čile - Dentons Larraín Rencoret SpA
Chorvátsko - DTB Law Firm
Dánsko - Moalem Weitemeyer Bendtsen
Ekvádor - Coronel & Pérez
Estónsko, Litva and Lotyšsko - Sorainen
Ghana - JLD & MB Legal Consultancy
Grécko - Zepos & Yannopoulos
India - Khaitan
Indonézia – Dentons Hanafiah Ponggawa & Partners
Irak - QC Law Firm
Izrael - Fischer Behar Chen Well Orion & Co
Japonsko - Anderson Mori & Tomotsune
Keňa – Dentons Hamilton Harrison & Mathews
Kosovo - Kalo & Associates
Macedónsko - Polenak
Maurícius – Dentons Mauritius
Nórsko - Grette
Slovinsko - Rojs, Peljhan, Prelesnik & Partners
Srí Lanka - D. L. & F. De Saram
Švédsko - Setterwalls
Švajčiarsko - Tavernier Tschanz
Thajsko - Tilleke & Gibbins
Uruguaj - Bergstein Abogados


Business Garden Štefánikova
Štefánikova 15
Bratislava, 811 05

Tel.:   +421 2 2066 0111


© EPRAVO.SK – Zbierka zákonov, judikatúra, právo | www.epravo.sk