24.6.2013
ID: 383

HR Conference – Leading Trends in HR: Innovation, Optimization or Both?

50878dd17acc550cee53a846ed798d8f/shutterstock_125111849.jpg
Zdroj: shutterstock.com

Tlačová správa

Dňa 4. júna 2013 sa v hoteli Carlton v Bratislave konala výročná desiata konferencia na tému Leading Trends in HR: Innovation, Optimization or Both?, kde profesionáli z HR oblasti diskutovali o najnovších témach inovácií a optimalizácií.

 
 HR Conference
 
Na konferencii sa zúčastnilo viac než 80 hostí, ktorí svojimi otázkami a postrehmi prispeli spolu so speakermi k zaujímavej a plodnej debate. Keďže podnikateľské prostredie na Slovensku je momentálne veľmi nestále a podnikanie je vystavené stále väčšiemu tlaku, na konferencii boli rozobrané najmä témy týkajúce sa inovácií, ktoré môžu priniesť spoločnostiam konkurenčné výhody. Zároveň, v dôsledku krízy sú podniky tlačené do optimalizácie svojich procesov. Práve z týchto dôvodov sú optimalizácia a inovácia hlavné trendy v súčasnom ekonomickom prostredí.

V programe vystúpili viacerí zaujímaví hostia, medzi nimi aj advokátka a partnerka spoločnosti bnt | attorneys-at-law, pani Zuzana Chudáčková, ktorá mala predniesla svoj príspevok na tému optimalizácie v HR procesoch, v rámci ktorého predstavila aj nové trendy v tejto oblasti. K tejto téme prispel svojimi postrehmi a skúsenosťami z praxe aj pán Roman Nosko, HR manažér spoločnosti Continental Automotive Systems Slovakia, ktorý do diskusie prispel svojimi postrehmi a skúsenosťami z praxe.

Ďaľšími hosťami boli Miriam Lachová zo spoločnosti Human Dynamic, Lukáš Horváth, head of HR Shared Services center zo spoločnosti T-Systems Slovakia, Juraj Vrabko zo spoločnosti Accenture Central Europe a Karol Wicklein, country HR Manager spoločnosti Hewlett-Packard Slovakia.

Okrem klasických diskusných panelov a prednášok jednotlivých hostí bol program obohatený aj o interaktívne workshopy na aktuálne témy z HR týkajúce sa optimalizácie a inovácie.

Viac informácií nájdete >>> tu


bnt attorneys-at-law, s.r.o.

Cintorínska 7
811 08 Bratislava 1

Tel.: +421 2 57 88 00 88
Fax:  +421 2 57 88 00 89
e-mail: info.sk@bnt.eu


© EPRAVO.SK – Zbierka zákonov, judikatúra, právo | www.epravo.sk