Poslať článok e-mailom

E-mail príjemcu:*
Vaše meno:*
E-mail odosielateľa:*
*) povinné položky
25.8.2015
ID: 3007

Mgr. Veronika Pázmányová povedie Slovenskú pobočku Glatzová & Co.

9361884ada52f96e3abf4cff18322546/Glatzova_Co_SK.png
Zdroj: Glatzová & Co.

Tlačová správa

Slovenská pobočka advokátskej kancelárie Glatzova & Co. má od 20 júla novú vedúcu advokátku, Mgr. Veroniku Pázmányovú. Veronika v minulosti spolupracovala s poprednými advokátskymi kanceláriami na Slovensku a od roku 2010 pôsobila vo White & Case.

Mgr. Veronika Pázmányová

Mgr. Veronika Pázmányová

Veronika vyštudovala Paneurópsku vysokú školu, kde okrem diplomu získala aj cenu Absolvent roka. Študovala čínske právo a čínsky jazyk Na Univerzite Fu Jen v Taiwane a biznis a ruský jazyk na Trinity College v Dubline, v Írsku. 

Veronika má rozsiahle skúsenosti s poskytovaním právneho poradenstva v oblasti všeobecného obchodného práva, fúzií a akvizícií, korporátneho a pracovného práva, ako aj v oblasti regulatívnych odvetví, zahŕňajúcich napríklad ochranu osobných údajov a ochranu spotrebiteľa.

Medzi jej klientov patrili významné slovenské a medzinárodné spoločnosti, od poskytovateľov energetiky cez výrobcov nápojov až po developerov a ministerstvá. Podieľala sa na mnohých známych fúziách a akvizíciách, predajoch podnikov a cezhraničných transakciách.

V advokátskej kancelárii Glatzová & Co. Veronika povedie pobočku v Bratislave. „Veľmi si vážim dôveru, ktorú do mňa spoločnosť vložila a teším sa na spoluprácu s dynamickým tímom talentovaných právnikov Glatzová & Co.,” hovorí.

Jiří Sixta, partner Glatzová & Co., ktorý dohliada na firemné aktivity na Slovensku dodáva: „Sme veľmi radi, že máme Veroniku v našom tíme. Jej príchod zapadá do firemnej stratégie poskytovania širokého spektra právnych služieb vysokej kvality pre našich klientov na Slovensku.”


Glatzová & Co., s.r.o.

Advokátska kancelária - Law firm

Hviezdoslavovo námestie 25
811 02 Bratislava

Tel.: +421 232 335 333
Fax: +421 232 335 330
e-mail: office.sk@glatzova.com

Jiří Sixta, partner poverený riadením slovenskej pobočky
e-mail: jiri.sixta@glatzova.com


© EPRAVO.SK – Zbierka zákonov, judikatúra, právo | www.epravo.sk